“O’nun (Hz Mehdi’nin) Evinde Bir IŞIK (Bir Lamba) Kıyametin Sabahına kadar YANACAKTIR”

Peygamberimiz Buyurdular :

“O’nun (Hz Mehdi’nin) Evinde Bir IŞIK (Bir Lamba) Kıyametin Sabahına kadar YANACAKTIR”

(Hadis-i Şerf . Kaynağına Acelemden Dolayı Ulaşamadım Şu An)

Vaazlarımın Birisinde Mavcut Galiba

DiKKAT : Ey Mehdi Askeri ve Raşidi Tarikatı Mensubları

Deccal aleyhillane ve Askeri Bütün Dünyayı Elektriğe Bağımlı Hale Getirmeye Çalışıyorlar ve Sonraki Planda ‘BIRN OUT’ veya “Black Out”

Bir Dügme ile Tüm elektrikleri kesip insanları karanlıkta bırakarak aciz hale getirmeyi ve Haşa ve Kella Tanrı oldukları iddasını ıspat emte denemesi yapacaklar ve “Minareyi çalan kılıfını uydurur” politakası ile güneşteki patlamayı sebeb gösterecekler.

Askerim Hazırlıklı olun

Duamızı bir kavanoz tuza okuyun ve haftada bir defa banzo ettikten sonra o tuzdan bir çaz kaşığı bir kovaya katın ve o su ile tuzlu su ile haftada bir son durulanmayı yapın ve tuz biterse yenisini yapın. ve biraz bekleyin o tuzlu suyu vücudunuz emsin sonra kurulanın ve elektrik üretecek aynen pil gibi olun ve zikrimizi 21 hazirana kadar 666 Allah zikrini çekmeden (yani zikrin tamamını zikretmeden) zikirden çıkmak konuşmak ve ara vermek yasak.

sözme itaat etmeyen askerim olmakdan tard olmuştur ve gavur ölümü ile ölecektir.

gerkirse onların elektriğine ihtiyacımız olmadığını hatta kendi elektriğimizi vererekten onlara ispat edeceğim ve bütün dünyanın elektriğininde geri gelmesi için gerekirse bu tuzlu su ile banyoyo iki günde bir yapmamiz gerekebilir, yakında sesli makale olarak youtubeden yayınlayacağım bunu, duruma görede ne sıklıkta yapmanız gerektiğini takib edenlere ilan ederim. bir diyorsam bir, iki diyorsam iki yapın, sözümün dışına taşmayın.

sözüme itaatsizlik eden, peygamberin bu hadisini inkar etmiştir, o sözü inkar eden, peygamberide inkar etmiştir Mehdiyide ve, gavur ölümü ile ölecektir ve bundan şüphesi olandan aynıdır.

Author: Rasit Tunca